Уряд призначив т.в.о. НАЗК Наталію Новак

20 жовтня 2019 Політика
Share Button
Наталія Новак. Фото з відкритих джерел
Під час сьогоднішнього засідання Кабінету Міністрів було ухвалене рішення про призначення тимчасового керівника Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

«…Тимчасово поклав виконання обов’язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції на Новак Наталію Василівну», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, уряд призначив:

Божка Миколу Петровича на посаду першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

Ігнатовського Сергія Юрійовича на посаду заступника Голови Фонду державного майна України.

Тимчасово покладено виконання обов’язків Голови Державного агентства інфраструктурних проектів на Потапова Олега Леонтійовича.

Читайте також: Кабмін призначив вісьмох заступників міністрів

Нагадаємо: питання про призначення нового керівника НАЗК постало у липні поточного року, коли попердній керівник Олександр Мангул заявив про відмову виконувати покладені на нього обов’язки.

Довідково.

Наталія Новак народилася 1955 року. Має історичну, юридичну та економічну вищі освіти. Працювала викладачем. Тричі обиралася депутатом Київської міської ради – III, IV та V скликань. У V скликанні була заступником голови депутатської фракції «Удар» Віталія Кличка.

З листопада 2012 – народний депутат Верховної Ради України VII скликання, № 11 у партійному списку партії УДАР. На позачергових виборах до Верховної ради 2014 року була обрана народним депутатом України за партійним списком (№ 16) від Блоку Петра Порошенка. Була заступником голови комітету ВР з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

На місцевих виборах в Києві 2015 року балотувалася на посаду Київського міського голови від партії «Громадянська позиція».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі