Уряд схвалив стратегію інформаційної безпеки України

15 вересня 2021 Культура, Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Цей документ включає в себе основні заходи протидії дезінформації, маніпуляціям та відвертої брехні з боку держави-агресора.

Про це повідомив у Телеграм-каналі міністр культури Олександр Ткаченко.

“Стратегія передбачає боротьбу з низьким рівнем медіаграмотності українців, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, підтримка інформаційними засобами та заходами соціальної та політичної стабільності.

Стратегія розрахована на період до 2025 року з урахуванням викликів, пов’язаних зі стрімким поширенням цифрових технологій. За цей час має бути сформований та захищений інформаційний простір, ефективна протидія поширенню незаконного контенту, інформаційна реінтеграції громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України тощо.

Інформаційна безпека в 21-му сторіччі має надважливе значення. Телебачення, інтернет, соціальні мережі – увесь цей арсенал вже використовується проти України. І вражає мільйони людей. Іноді, навіть, непомітно для них самих. А оскільки соціальні мережі входять в життя наших дітей все раніше і раніше, ми повинні мати інструменти, як не допустити відвертої пропаганди, агресивної риторики, маніпуляції історичними фактами. Стратегія – один з перших кроків на шляху до таких дієвих інструментів.

Тепер Стратегію інформаційної безпеки має схвалити Рада національної безпеки і оборони України. А увести в дію своїм Указом Президент України”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі