Уряд спрощує процедуру отримання субсидії

19 травня 2021 Економіка, Життя
Share Button
Ілюстративне фото
З травня цього року були запроваджені нові правила щодо отримання допомоги. Ми уважно аналізували ситуацію, і сьогодні внесли певні корективи в ці правила.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграм-каналі.

“Нові зміни дозволять перепризначати субсидії без подання відповідної заяви. За деякими винятками. При цьому верифікація субсидій продовжується. Це справедливо і правильно, аби їх отримували ті, хто їх дійсно потребує.

Нові зміни також торкнуться питання наявності декількох об’єктів житла. Якщо ви власник 3-4 квартир у Києві, то субсидія вам призначена не буде. Якщо у вас є квартира в місті та будинок у селі, то це не завадить вам отримати допомогу. Так само, якщо у вас є ще одне житло на правах спільної власності з іншими людьми, ми збільшуємо розмір депозиту, який впливає на те, чи буде отримана субсидія. Також претендувати на субсидію можна, маючи на депозиті до 100 тисяч гривень.

Справи про призначення субсидій в окремих випадках, які раніше розглядали спеціальні комісії, тепер розглядатимуть органи соціального захисту населення. Це дасть можливість утричі скоротити терміни розгляду заяв”, – зазначив прем’єр.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі