Уряд вирішив доопрацювати зміни до закону про Кабмін

19 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото: Кабмін
Зміни до Законів «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України», які минулого тижня мали б розглядати на засіданні уряду, викликали чимало запитань від міністрів, тому було ухвалене рішення відправити цей законопроєкт на доопрацювання.

Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сказав у щотижневому огляді у сфері реформи державного управління, оприлюдненому на Ютубі, повідомляє Укрінформ.

«Ми дійсно винесли на засідання уряду проєкт закону про Кабінет Міністрів України. Під час обговорення ми виявили багато питань, які викликають запитання у членів Кабінету Міністрів. Було ухвалене колективне рішення, що ми опрацюємо цей законопроєкт на урядовому комітеті, так само як і пропрацюємо зміни до регламенту. Це той момент , коли ми якість ставимо вище за швидкість», – сказав Немчінов.

Він висловив сподівання на те, що ці зміни будуть опрацьовані достатньо швидко, і найближчим часом цей законопроєкт таки буде погоджено міністрами, адже потім його мають внести на розгляд Верховної Ради.

Міністр КМУ також нагадав про те, що минулого тижня відбулися перші призначення за повноцінною процедурою відновленого конкурсного відбору.

Також відбулися чергові засідання на інші посади та вкотре оголосили конкурс на нових 5 посад. «Тобто, ми йдемо за графіком, комісія вищого держкорпусу працює», – сказав Немчінов.

Міністр КМУ 15 березня інформував про те, що Секретаріат Кабміну вже напрацював та розіслав на розгляд зацікавлених сторін законопроєкт щодо змін до закону про Кабмін, аби після відповідного обговорення зробити висновки та згодом винести його на погодження уряду.

У понеділок, 12 квітня, Немчінов повідомив, що цей законопроєкт буде внесений на погодження уряду вже на найближче засідання.

Минулої середи. 14 квітня, проєкт закону про внесення змін до Законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України» був у порядку денному чергового засідання КМУ, але його не розглядали.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі