Уряд затвердив Львівську ОТГ

27 травня 2020 Життя, Львів
Share Button
Кабінет міністрів України сьогодні, 27 травня, завершив формування перспективного плану об'єднаних громад України.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль після завершення засідання Кабміну.

Одним з останніх затвердили перспективний план Львівщини.

“Сьогодні ми завершили важливий етап реформи децентралізації — затвердження останніх трьох перспективних планів (з доопрацюванням) — Запорізької, Львівської та Одеської областей. Наразі ми проводимо консультації щодо перспективного плану АР Крим на всіх рівнях, і він буде сформований негайно після деокупації півострова… Звісно, що це лише одна з частин реформи децентралізації, яка буде надалі впроваджуватися. Сьогодні ми бачимо результат титанічної роботи Уряду, профільного міністерства, народних депутатів, представників місцевого самоврядування та простих громадян. Суспільство сприймає реформу децентралізації як одну з найбільш зрозумілих, прозорих, успішних і потрібних, тому попереду нас чекають не менш важливі рішення в цьому напрямку”, – написав прем’єр Шмигаль.

Згідно із затвердженим перспективним планом формування об’єднаних громад Львівської області, до Львівської ОТГ увійдуть Львів та ще 11 міських, селищних і сільських рад.

Так, Львівська об’єднана територіальна громада буде складатися із Львівської, Винниківської та Дублянської міських рад, Брюховицької і Рудненської селищних рад, а також Грибовицької, Грядівської, Зашківської, Лисиничівської, Бірківської, Малехівської та Рясне-Руської сільських рад.

Загалом перспективний план Львівщини складається із 73-х об’єднаних територіальних громад.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі