Уряд звільнив очільницю Міністерства енергетики

20 листопада 2020 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
На позачерговому засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення звільнити тимчасово виконуючу обовʼязки міністра енергетики Ольгу Буславець.

Про це повідомив представник Кабміну в парламенті Василь Мокан.

“Уряд ухвалив рішення про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету міністрів від 3 червня 2020 року №604 (“Про тимчасове покладання виконання обов’язків Міністра енергетики на Буславець О.А.)”, – йдеться у повідомленні.

Новим тимчасовим виконуючим обов’язки міністра енергетики буде заступник Буславець Юрій Миколайович Бойко.

Довідка

Бойко Юрій Миколайович (не плутати з народним депутатом від ОПЗЖ Юрієм Анатолійовичем Бойком) – закінчив Київський політехнічний інститут, Міжнародний інститут менеджменту та Львівський національний університет імені Івана Франка. Працював енергетиком на Рівненському радіотехнічному заводі, а з 2003 року працював за фахом на керівних посадах в енергетичній галузі.

У 2009-2011 рр. обіймав посаду технічного директора, а потім – віцепрезидента приватного підприємства “Управляюча компанія “Метрополія”. У 2012-2014 рр. працював у ПАТ “Чернігівобленерго”. З жовтня 2014 до травня 2020 року був заступником директора з економіки та фінансів ДП “Енергоринок”, після чого став заступником міністра енергетики України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі