УЄФА зобов’язав Україну прибрати з нової форми слоган “Героям слава!”

10 червня 2021
Share Button
Російський футбольний союз звернувся до УЄФА із запитом щодо аналізу форми збірної України на Євро-2020

Зазначається, що карта України на формі не порушує правил організації, оскільки ООН визнає відповідні кордони держави. Слоган “Слава Україні” залишиться на формі, оскільки розглядається як неполітичний, а от “Героям слава!” в поєднанні з першим має політичний підтекст.

Нагадаємо, 6 червня відбулась презентація нового екіпірування “синьо-жовтих”. Це спровокувало лавину критики зі сторони Росії, зокрема, через написи “Слава Україні!” та “Героям слава”, а також контури кордонів України з Кримом, Донецькою та Луганською областями. На думку представників країни-агресора, наша форма “висловлює політичну позицію”.

УАФ у коментарі Tribuna.com підтвердила, що УЄФА дійсно зобов’язав прибрати напис з футболки збірної України.

Як повідомив Андрій Павелко, президент УАФ, що з цього питання ще ведуться переговори.

“У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом “Героям слава!”. Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної.
УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи. Так було й цього разу, і буде надалі.
Триматиму вас в курсі перебігу переговорів”.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі