В Австралії 9 військових наклали на себе руки після звіту про масові вбивства в Афганістані

23 листопада 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
В Австралії дев'ять військовослужбовців покінчили з собою протягом трьох тижнів після публікації доповіді про масові вбивства в Афганістані.

Як пише Daily Mail, йдеться про вісьмох чоловіків і одну жінку, які вчинили суїциди протягом трьох тижнів. Таку кількість за вказаний термін назвали безпрецедентною в австралійській армії, передає Обозреватель.

Поки немає доказів причетності солдатів, які наклали на себе руки, до військових злочинів в Афганістані. Однак слідчі не виключають, що це могла спровокувати доповідь.

Консультант із психічного здоров’я Ніл Уоллас у коментарі Advertiser сказав, що цьому могли сприяти зокрема і публікації в ЗМІ. За його словами, люди забули про презумпцію невинуватості.

Доповідь оприлюднив командувач Збройними силами Австралії Ангус Кемпбелл. У ній йдеться про 39 убивств, які вчинив австралійський спецназ в Афганістані в період із 2005 по 2016 роки.

Він заснований на свідченнях 400 людей, містить понад 20 тисяч документів і 25 тисяч фотографій.

Командувач закликав виплатити сім’ям загиблих компенсацію і провести додаткове розслідування випадків невиправданої жорстокості.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі