В Індії проходить страйк за участю понад 250 мільйонів осіб

26 листопада 2020 Життя, Світ
Share Button
Фото - з відкритих джерел
Вони вимагають збільшення щомісячних виплат і скасування дострокового виходу на пенсію.

В Індії 26 листопада в четвер проходить загальнонаціональний страйк, організований десятьма провідними профспілками країни. У страйку беруть участь загалом близько 250 000 осіб, інформує Mind.

Страйк почався о шостій ранку за місцевим часом і триватиме рівно добу.

Учасники профспілок вимагають від уряду Індії припинити політику приватизації державних підприємств, а також скасувати деякі нові закони «проти працівників і фермерів».

Крім того, учасники протесту вимагають щомісячних виплат по 7500 рупій всім сім’ям, які не платять прибутковий податок (через відсутність стабільних джерел доходів), і 10 кг безкоштовного пайка кожній людині з низьким доходом на місяць.

Профспілки також добиваються розширення програми гарантії зайнятості населення MGNREGA – сільським робітникам має бути забезпечена робота 200 днів на рік і підвищення заробітної плати, а сама програма повинна поширюватися і на міських робітників.

Також працівники вимагають скасування положення про примусовий достроковий вихід на пенсію державних службовців і працівників підприємств держсектору, а також повернення до старої пенсійної системи.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі