В Індії розпочали акцію «Народжені у вишиванках»

03 грудня 2020 Культура, Світ
Share Button
Фото ілюстративне
Посольство України в Індії долучилося до акції «Народжені у вишиванках» з дарування маленьким українцям вишитих сорочок.

Про це повідомили на сторінці посольство України в Індіїв Фейсбуці.

«Надзвичайно раді повідомити, що ми започатковуємо в Республіці Індія акцію “Народжені у вишиванках”, ініціативу громадської організації Всесвітній день вишиванки та її засновниці Лесі Воронюк. Наше посольство стало двадцятим посольством України в світі, що долучилось до акції, котра спрямована на відновлення традиції носіння вишиванок», – зазначили в дипустанові.

У рамках акції посол України Ігор Поліха та колектив дипустанови урочисто вручили українську вишиванку та український паспорт Ользі Гамалай для її сина Рай Капіла.

Як повідомлялося, акцію «Народжені у вишиванці» започаткувала громадська організація «Всесвітній день вишиванки» та її засновниця, українська письменниця, сценаристка, режисерка та громадська діячка Леся Воронюк. Мета ініціативи – подарувати вишиті сорочки маленьким українцям. За кордоном вишиванки даруватимуть тим дітям, яких зареєстрували у посольстві громадянами України.

Фото: Посольство України в Індії

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі