В Інституті нацпам’яті хочуть зробити 8 березня буднім днем

08 березня 2021 Життя
Share Button
В Україні завершується робота над законопроєктом про свята і пам’ятні дати, наразі триває громадське обговорення цього питання.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович, пише Прямий.

Він зауважив, що в ході громадського обговорення всі охочі зможуть взяти участь і пояснити чи хочуть вони вихідний день на 8 березня.

“Але українці люблять вихідні, тому, скоріше за все, будуть за вихідний”, – зауважив голова Українського інституту національної пам’яті.

Дробович підкреслив, що  вихідний день на 8 березня виглядає “нелогічним”, адже це був день перемоги у боротьбі за трудові права жінок.

“Позиція Інституту така – якщо це був день, зокрема, боротьби за трудові права жінок, то вихідний день у день перемоги трудових прав жінок виглядає дуже нелогічно. Тому це не обов’язково має бути вихідний день”, – заявив Антон Дробович.

Він зазначив, що скасування вихідного на свято 8 березня – не настільки принципова тема як те, якими сенсами його наповнювати.

“Питання, чи сповідувати традиції радянської людини – “весна, краса”?.. Ні, це не сприймають багато хто, до речі, не сприймають і люди старшого віку цю радянщину”, – додав голова УІНП.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі