В Ізраїлі обурилися перейменуванням тернопільської арени і поскаржились у ФІФА

18 березня 2021 Світ, Трафунки
Share Button
Фото з відкритих джерел
Скандал навколо перейменування міського стадіону у Тернополі продовжує набирати обертів.

Директор Центру Симона Візенталя – організації, яка займається захистом прав людини, боротьбою з тероризмом та антисемітизмом – звернувся до президента ФІФА Джанні Інфантіно з проханням відреагувати на перейменування міського стадіону в Тернополі на честь головнокомандувача УПА Романа Шухевича, повідомляє 24 канал.

Очільник організації Шимон Самуельс закликав Міжнародну федерацію футболу вплинути на УАФ і посприяти забороні проведення матчів на арені, допоки її не перейменують “у дусі статуту ФІФА”.

У своїй аргументації останній назвав Шухевича “нацистським колаборантом” заявивши, що “ФІФА не повинна асоціюватися з використанням футболу на службі ненависті”. Самуельс також попросив Інфантіно винести це питання на обговорення на найближчому Конгресі ФІФА.

Нагадаємо, оновлений стадіон імені Шухевича перейменували 5 березня. Він є домашньою ареною тернопільської Ниви і вміщує 15150 глядачів. Саме тут відбудеться фінал Кубка України сезону 2020/21.

Зазначимо, польське місто Замостя призупинило відносини з Тернополем і відмовилося від спільного проєкту з містом через надання тернопільському міському стадіону імені Романа Шухевича.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі