В Одесі чоловік заморив голодом сина

21 липня 2021 Життя, Трафунки
Share Button
Фото: "Одеса Інфо"
19 липня до одеської міської лікарні ушпиталили 16-річного хлопця. У нього виявили сильне зневоднення та дефіцит ваги.

Про це повідомляє місцевий Telegram-канал “Одеса Інфо”.

Як пише канал, наразі хлопець у дуже важкому стані. Виявилося, що батько школяра вважав, що його хворий син замість підтримки фахівців вимагає “духовного лікування”.

Також відомо, що чоловік звернувся до лікарів лише тоді, коли доведений до виснаження хлопець не зміг навіть пити воду. При зрості 1.80 підліток важить тридцять кілограмів.

«Хлопчик був у важкому стані з анорексією, з зневодненням… Почали годування ентеральне, частково парентеральне. Сьогодні виглядає зовсім інакше… Якщо ускладнень не буде, потихеньку буде набирати вагу», – запевняє завідувач відділенням інтенсивної терапії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Босенко.

Батько зі свого боку певен, що робив усе правильно. Називає суворі обмеження в харчуванні сина «духовним лікуванням», інформує ТСН.

«Від біснування, нападу духів нечистих бісів… Пісна їжа – нічого м’ясного, нічого молочного… і лікарів, ніяких лікарів не повинно бути. Духовна боротьба, повинна бути духовною боротьбою… Я проґавив момент різкого схуднення, за що я каюсь перед Богом і більше цього не повториться», – твердить батько хлопчика Андрій Гаслов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі