В Офісі президента розповіли, хто запобіг держперевороту в Україні

04 грудня 2021, 07:00 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
В ОП вважають, що це особиста заслуга Зеленського.

Про це, коментуючи озвучену Володимиром Зеленським на прес-конференції інформацію про підготовку в Україні держперевороту, розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє Liga.net.

“Завдяки розпочатій президентом дискусії про те, у що намагаються втягнути окремих наших дуже впливових громадян, політичний настрій у суспільстві явно почав змінюватися. З’явилися очевидні питання якості окремих медійних майданчиків, які явно займаються пропагандою. З’явився суттєвий сумнів у щирості “відставників”, хоча деякі з них роками були у статусі впливових міністрів чи прем’єрів, але так і не змінили природу влади”, – зазначив Подоляк.

За його словами, також “з’явилося більше уваги до можливих негативних сценаріїв для України та до можливих деструктивних дій олігархів та пов’язаних з ними політиків та організацій, до можливих агресивних кроків з російського боку”.

“А вони безсумнівно підуть, як тільки держава різко інституційно послабшає. Більше того, тепер очевидні інтереси політичних та економічних діячів, які намагаються зробити ставку на протести. Тому що для значної частини старих політичних еліт важливою є саме спроба зберегти старий тип держави – корупційний, клановий, олігархічний. Є відповідна серйозна увага західних політиків та дипломатів до того, що відбувається”, – розповідав радник Єрмака.

Він також вважає, що така увага “не могла не позначитися на тому, які організації та політики були присутні вчора на вулиці” під час акції протесту в Києві, «скільки взагалі там було людей і чим закінчилася ця акція”.

“Все-таки захист демократичних інституцій та нормального функціонування держави – це цілком справедливе завдання, на відміну від спроб тих самих традиційних політичних та економічних гравців використати людей на вулицях для того, щоб протиснутися кудись у владу та отримати щось від держави”, – наголосив Подоляк.

Іншими словами, Подоляк дав зрозуміти, що “запобігання держперевороту” – особиста заслуга президента Володимира Зеленського, якому вдалося розповісти про нього та одночасно запобігти йому на прес-конференції.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі