В окупованому Криму хочуть судити Порошенка та Кравчука

20 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Окупаційна влада Криму передала до Слідчого комітету матеріали для кримінальної справи проти України і її високих посадових осіб за перекриття Північно-Кримського каналу.

Про це повідомили підконтрольні Росії місцеві ЗМІ, передає LB.ua.

“Слідчий комітет включається в роботу зі встановлення шкоди, яку держава Україна завдала [Криму]. Частина матеріалів, зібраних нами в ході роботи по визначенню суми збитку, вже направлена на адресу Слідчого комітету”, – заявив з цього приводу “спікер” окупаційного парламенту Криму Володимир Константинов.

За його словами, відповідальність за водну блокаду півострова несе не тільки держава Україна.

“Ряду персонажів доведеться відповідати за це особисто. Одним з головних фігурантів є екс-президент України Порошенко, відповідальність якого зовсім не вичерпується організацією водної блокади. Відповідати перед судом будуть і енергетичні терористи на чолі з Іслямовим, і підбурювачі кримофобії  як Кравчук або фейкового постійного представника президента України в АРК Бабіна. Одним словом, усі отримають по заслугах. Відбудеться це не відразу, але ми, в міру сил, будемо наближати час торжества справедливості. Безкарно знущатися над Кримом і кримчанами не вийде”, – уклав він.

Нагадаємо, що Україна забезпечувала близько 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал. Після захоплення Криму Росією в 2014 році поставки води на півострів припинилися.

Українська влада неодноразово робили заяви про те, що водопостачання анексованого півострова буде відновлено тільки після деокупації.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі