В окупованому Криму відповіли на погрози радника Зеленського про теракти в Росії

23 жовтня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
“Якщо за словами радника глави офісу президента України Олексія Арестовича стоїть Володимир Зеленський і влада України дійсно планує масштабні диверсії в Росії, то з країною-терористом розмов не буде і НАТО Києву не допоможе”.

Про це заявив кримський політичний пропагандистський експерт Руслан Бальбек, пишуть росЗМІ.

«Арестович — це пафосний дилетант, всі його промови розраховані на людей, далеких від розуміння реальної обстановки в світі. Про яку диверсійну війну він говорить? Це політика офісу Зеленського або його особиста позиція? Якщо за цим стоїть Зеленський і вони дійсно планують такі масштабні диверсії, то з країною-терористом розмов не буде, тільки дії, і дуже жорсткі. І ніяке НАТО не допоможе, та й не стане допомагати. А якщо це особиста позиція Арестовича, то можна оцінити глибину падіння українських еліт, які беруть на роботу оскаженілих екстремістів», — зазначив він.

При цьому, Бальбек припустив, що Арестович сказав свої слова в «пориві націоналістичного запалу». «Врешті-решт, не йому ж доведеться йти на подібні акції. І не йому потім сидіти в російській в’язниці, хоча хто знає. Може, завтра офіційний Київ від нього відхреститься і передасть в руки російського правосуддя. Все може бути», — сказав Бальбек.

Раніше радник глави офісу президента України Олексій Арестович заявив, що в разі «повномасштабної агресії» з боку Москви, Україна буде вести диверсійну діяльність в Росії, в тому числі «рубати електрику і газ на російській території».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі