У захоплених громадах Запоріжжя заборонили продавати алкоголь солдатам рф через масове пияцтво

06 липня 2022, 12:28
Share Button
Фото: умовне
На території двох громад області (Михайлівської та Роздольської) загарбницька влада вже ввела заборону на продаж алкогольних напоїв російським солдатам.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, серед особового складу підрозділів російської армії, що перебувають на тимчасово захоплених територіях Запорізької області, відзначається масове зловживання алкогольними напоями, наслідком чого є численні порушення дисципліни та серйозні правопорушення.

Зокрема, почастішали випадки залишення місць несення служби, перебування на вогневих позиціях у нетверезому стані, порушення правил користування стрілецькою зброєю та дорожньо-транспортні пригоди за участю військовослужбовців у нетверезому стані.

За даними ГУР, у ситуацію вимушені були втрутитися керівництво комендатури військ росгвардії та так звана “військово-цивільна адміністрація” Михайлівської громади на чолі з місцевим колаборантом іваном сушко, який до війни був професійним дідом Морозом та ведучим на весіллях. Як запобіжний захід, ними була введена заборона на продаж російським солдатам алкогольних напоїв, зокрема пива.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі