В ОП прокоментували підозру для Медведчука та Козака

12 травня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Народним депутатам від партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку, які підозрюються у державній зраді та у замаху на розграбування національних ресурсів в окупованому Криму доведеться пройти через слідство і судовий процес, як це і передбачено законом. 

Про це повідомив радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка, пише Уніан.

“Навряд чи хтось міг подумати, що Віктор Медведчук почне ховатися десь лісами чи на дачах у друзів, коли виявиться, що в Україні по відношенню і до нього також працює закон. Зображав з себе вкрай впливову та солідну людину, намагався вирішувати долю народу чи окремо Донецька та Луганська, активно користувався ресурсами країни у Криму вже після окупації, а у підсумку – просто десь сховався від слідчих дій”, – заявив він.

На переконання Подоляка, це може викликати тільки іронічну посмішку – як впливає сила закону на людей, які звикли жити над законом протягом десятиліть.

“На жаль, історія з Медведчуком – це класична історія про “вічно недоторканих, яким закони не писані”. Так чи інакше, Медведчуку, як і його спільникам, доведеться пройти через слідство і судовий процес, як це і передбачено законом. Сховатися не вийде” – наголосив він.

Радник керівника Офісу президента вважає, що деструктивна діяльність Медведчука протягом десятиліть була абсолютно прозорою для усього нашого суспільства.

“По-перше, державна безпека постійно знаходилася під руйнівними ударами його дивної медіаімперії. По-друге, десятки класичних непрозорих схем і оборудок, про що є багато журналістських розслідувань.  Як мінімум. Суспільство прекрасно розуміє, що ця людина не могла організовувати свої “енергетичні бізнеси” чесно. Тільки політичний “дах” у різних владах протягом багатьох років допомагав Медведчуку уникати уваги правоохоронців та прокуратури. У президента Зеленського достатньо політичної волі, щоб в Україні дійсно працював принцип верховенства права і рівності усіх громадян перед законом і судом”, – резюмував Подоляк.

Як писало Діло, Венедіктова підписала підозру Медведчуку та Козаку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі