В ОП відреагували на запровадження Угорщиною надзвичайного стану

25 травня 2022, 08:20 Політика
Share Button
Фото: умовне
Напередодні прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про запровадження надзвичайного стану в країні "на тлі війни російської федерації проти України".

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в етері загальнонаціонального телемарафону назвав “піар-позицією” запровадження надзвичайного стану в Угорщині.

“Це піар-позиція уряду Угорщини. Такі позиції постійно. Вони ж спілкуються, напевно, у них є лобі російське, є певний контакт із російською федерацією. Вони зараз починають відпрацьовувати програму максимальної кількості інформаційних приводів, які були би не на руку Україні чи європейської проукраїнської єдності”, — зауважив Подоляк.

Він вважає, що це певним чином може створити інформаційні приводи для того, щоб світова спільнота заговорила про проблеми, спричинені повномасштабною російсько-українською війною.

Зокрема, Подоляк акцентував на продовольчій кризі, яка може розпочатися в світі. На його думку, задля розв’язання цієї проблеми світ може запропонувати припинити вогонь, зупинитися на нинішніх позиціях, дати можливість транспортувати кудись українське зерно.

“Давайте це зробимо. Тільки без припинення вогню. Давайте це зробимо, коли російська федерація піде геть, куди там ходить постійно російський кораблик, нехай вони туди йдуть собі. А ми тоді будемо транспортувати світу все. Чому? Тому що ми, на відміну від російської федерації, свої зобов’язання виконуємо в повному обсязі”, — підкреслив радник керівника ОП.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі