В УГКЦ попереджають про фейкового священника-псевдопатріота

21 лютого 2020 Львів
Share Button
Отець Теодозій часто з'являється на Майдані, хоча закликав Путіна ввести війська в Україну.

“БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! ТЕОДОЗІЙ ІВАШКІВ – колишній священник УГКЦ позбавлений священства! – написав о.Юрій Бойко на своїй сторінці у Фейсбук. – Пов’язаний з СЕКТОЮ ДОГНАЛА, яка закликала Путіна ввести російські війська в УКРАЇНУ!”

Отець Юрій також повідомляє, що Теодозій дуже часто показується на Майдані і в людних місцях, представляється “великим патріотом” України.

Ось витяг із офіційного повідомлення Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ:

«Серед різних публічних заходів в медіа періодично з’являються фотографії із зображенням колишнього священика Української Греко-Католицької Церкви Теодозія Івашківа, який звершує богослужіння.

Згідно вироку Єпархіального Церковного Суду І інстанції Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ у карному процесі КС 01-13 (Вих. № 13/18) Теодозій Івашків є покараний Церквою за незаконне присвоєння уряду, непослуху місцевому єпископові і, не проявивши покаяння, був позбавлений священства.

Наголошуємо усім, що колишній священик Теодозій Івашків не є священиком Української Греко-Католицької Церкви і не має права приймати участі у заходах як священик чи то церковного чи то громадського значення.

Усі його священнодіяння є неправомірними».

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі