В Україні презентували фільм про «кіборгів»

30 січня 2021 Культура
Share Button
Фото з відкритих джерел
Назва документальної стрічки – “Трохи нижче неба”.

В п’ятницю, 29 січня, відбулася прем’єра документального фільму “Трохи нижче неба” про українських воїнів, які боролися за Донецький аеропорт. Про це повідомив режисер стрічки Руслан Горовий на своїй сторінці у Facebook.

“Я дуже дякую кожному, хто витратив півтори години життя на похід в столичний будинок кіно і подивився “Трохи нижче неба”. Я зміг хоч трошки віддати борг тим, хто виявився сильнішим. І за мене, і за життєві обставини, і зрештою, за бетон летовища. Бережіть Україну. Не дайте русскому міру прийти в вашу оселю. Бо наразі, пролітаючи над Донбасом журавлі завжди плачуть”, – пише Руслан Горовий.

Продюсером та автором фільму є доброволець і військовий журналіст Михайло Ухман, який разом зі своїм бойовим побратимом Сергієм Коновалом понад рік їздив по Україні й записував інтерв’ю з тими, хто мужньо боровся проти російських окупантів.

В основу стрічки ввійшли історії чотирьох бійців 80-ї бригади Збройних Сил України, які загинули в січні 2015 року. У кожного з цих хлопців різні життєві стежки, проте загинули вони героями, які до останнього воювали з московськими терористами.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі