В Україні до 30-ї річниці ЗСУ в обіг вводять нові монети

29 листопада 2021 Життя
Share Button
Фото: НБУ
Національний банк України, продовжуючи серію «Збройні Сили України», з 1 грудня 2021 року вводить в обіг пам’ятні монети «Збройні Сили України» та «Сухопутні війська ЗСУ».

Про це йдеться на сайті Національного банку України.

Монета «Збройні Сили України»

Монета «Збройні Сили України» присвячена українським військам, на які відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

На аверсі монети розміщено: угорі — напис УКРАЇНА (півколом), у центрі на дзеркальному тлі — емблема Збройних Сил України, ліворуч від якої — малий Державний Герб України; під емблемою: рік карбування монети — 2021 та номінал — ДЕСЯТЬ ГРИВЕНЬ (півколом); логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч від емблеми ЗСУ).

На реверсі монети на тлі стилізованого рослинного орнаменту — військові знаки розрізнення: загальновійськовий беретний знак (угорі), беретний знак Десантно-штурмових військ ЗСУ (праворуч), беретний знак Військово-морських сил ЗСУ (унизу праворуч), беретний знак Сил спеціальних операцій ЗСУ (унизу ліворуч), беретний знак Повітряних Сил ЗСУ (ліворуч); у центрі на дзеркальному тлі написи: ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ.

Тираж шт.: 1 мільйон.

Маса, г: 12,4.

Діаметр, мм: 30.

Категорія якості карбування: анциркулейтед.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі