В Україні до 50% алкоголю на ринку – фальсифікат

13 червня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Найбільша вірогідність придбати "палені" віскі, джини, текіли тощо – у ресторанах і невеликих магазинах.

Про це в коментарі OBOZREVATEL заявив економіст, член міжнародних організацій CFA та АССА Ростислав Чайківський. За його словами, найбільша ймовірність купити дорогий алкоголь хорошої якості в великих, мережевих магазинах, які працюють з перевіреними постачальниками. А ось фальсифікат можна знайти у всіх інших точках.

“Думаю, фальсифікату такого алкоголю на ринку більш ніж 50%. Основний ризик купити фальсифікат у маленьких магазинчиках і, на жаль, у закладах харчування: кафе, барах, ресторанах. Якщо ви купуєте алкоголь у ресторані, тим більше не пляшкою, а на розлив, що вам налили – ви ніколи не зможете перевірити. Крім того, якщо клієнт добре випив, що саме йому наливають, він вже не так добре відчуває. Мало того, що там і так велика націнка на алкоголь, а це ще додатковий прибуток. Загалом, заклади харчування – це один із основних каналів, по якому ходить фальсифікат”, – пояснив експерт.

За словами Чайківського, під час покупки елітного алкоголю, варто насторожитися, якщо за нього просять занадто низьку ціну. Якщо ж ви вирішили купувати такі напої через інтернет, то ймовірність придбати фальсифікат дорівнює практично 100%.

Вживати “палений” алкоголь часто небезпечно для життя. У 2016 році на Харківщині зафіксовано одне з наймасовіших у нашій країні отруєнь сурогатом. Від алкоголю з одного підпільного виробництва померло 65 осіб. Всього отруїлися понад 140 осіб. Наприкінці 2019-го сурогатом отруїлися двоє чоловіків у Київській області. Один з них помер.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі