В Україні хочуть легалізувати криптовалюту

14 липня 2020 Економіка
Share Button
Фото ілюстративне
Заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков та президент Асоціації «Блокчейн Україна» (БАУ) Михайло Чобанян сьогодні підписали меморандум, за яким БАУ долучилась до розробки законопроєкту щодо внесення змін до Податкового кодексу.

11 червня у Верховній Раді зареєстровано проєкт закону №3637 «Про віртуальні активи», який розроблено Мінцифри, депутатським об’єднанням Blockchain4Ukraine та БАУ. Але якщо після прийняття профільного закону №3637 не внести зміни до Податкового кодексу, це призведе не до відкриття ринку, а до полювання на індустрію з різними трактуваннями податкових зобов’язань.

Тому Мінцифри разом з блокчейн-спільнотою вже розробляє законопроєкт, який дозволить ці зміни внести. Про це повідомляють у Телеграмі Мінцифри.

Також меморандум передбачає співпрацю щодо:
▪️ погодження з міжнародними стандартами та рекомендаціями щодо запобігання відмиванню коштів і фінансуванню тероризму стосовно віртуальних активів
▪️розробки державної стратегії стимулювання розвитку сфери та створення інвестиційних умов для ведення бізнесу в Україні
▪️створення концепції та умов транспарентності державних процедур і розвитку інструментів суспільного моніторингу
▪️створення концепції впровадження технології блокчейн у роботу державних реєстрів та інституцій України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі