В Україні ліквідували банк сина Януковича

16 квітня 2021 Економіка, Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Фонд гарантування вкладів ліквідував ПАТ “Всеукраїнський банк розвитку” як юридичну особу, відтак банк вважається ліквідованим.

Про це повідомила пресслужба ФГВФО.

“До Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ” як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим”, – йдеться у повідомленні Фонду.

Також у відомстві додали, що вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними, і повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора ПАТ “ВБР” припинено.

Зазначимо, що з 27 листопада 2014 року в банку працювала тимчасова адміністрація у зв’язку з визнанням його неплатоспроможним після застосування санкцій ЄС щодо акціонера банку Олександра Януковича.

21 грудня 2014 року Національний банк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації “Всеукраїнського банку розвитку”.

27 січня 2021 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив виплати вкладникам ПАТ “Всеукраїнський банк розвитку” у зв’язку із завершенням його ліквідації.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі