В Україні на території національного парку вдалося зафіксувати пеліканів

29 березня 2021 Світ тварин, Фото
Share Button
Фото: Іван Русев
На території Національного природного парку «Тузлівські лимани», що на чорноморському узбережжі Одещини, зафіксували зграю пеліканів. Невипадково цей природний парк називають "Райськими місцями" .

Світлинами птахів поділився Іван Русев у Фейсбуці.

“Над Кордоном «Тузлівська Амазонія» піднялася велика зграя різних видів качок. І раптом за ними з’являється зграя кучерявих пеліканів. Вони вчора прилетіли на лиман Малий Сасик і плавно сіли на воду неподалік патріотичного червоно-чорного маяку «Шагани». І зразу почали «борознити» воду в пошуках риби. Кучеряві пелікани в нашому нацпарку – рідкісне явище, але слід пам’ятати, що цей від птахів є зникаючим на планети і вони занесені до Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи”, – зазначено у дописі під фото.

Фото: Іван Русев

Довідково

Пелікан — вид птахів з родини пеліканових. В Україні гніздовий, перелітний птах, що занесено до Червоної книги України.

На території України таких птахів можна зафіксувати на прольоті та влітку, вони зустрічається в дельті Дунаю та на придунайських водоймах (лиман Сасик, придунайські прісноводні озера, та ін.), на лиманах у межиріччі Дністра і Дніпра, в районі Чорноморського Біосферного заповідника, біля берегів Кримського півострова, подекуди на азовському узбережжі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі