В Україні найближчим часом підвищать зарплату поліцейським

05 січня 2022, 21:01 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Заробітна плата працівника поліції зараз становить від 10 до 14 тис. грн. Все залежить від міста та посади.

Про зростання оплати праці правоохоронців на своїй сторінці у фейбуці повідомив журналіст Олексій Павловський.

“Зустріч представників МВС та президента України щодо підвищення забеспечення співробітників національної поліції пройшла позитивно”, — йдеться в його дописі.

Журналіст зазначив, що співробітники поліції можуть очікувати підвищення вже найближчим часом.

Згодом цю інформацію підтвердив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським із цього місяця. Першу підвищену зарплатню вони отримають вже наприкінці січня.

Першочергово зарплати зростуть в патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Також ми очікуємо наступного підвищення у квітні. Зауважу, керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають”, — йдеться в повідомленні на його фейсбук-сторінці.

Зауважимо, 12 листопада зареєстрували петицію про підвищення заробітної плати працівникам Національної поліції. Згодом глава МВС Денис Монастирський заявив, що патрульні могли б десь підробляти у позаслужбовий час.

Працівники патрульної поліції з 20 грудня почали “флешмоб”, щоб звернути увагу керівництва МВС на мале грошове забезпечення поліцейських. Працівники поліції не складали адмінматеріалів за порушення ПДР та громадської безпеки, а обмежувались усним зауваженням, якщо це не стосувалось серйозних правопорушень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі