В Україні не буде підвищення тарифів на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону

20 січня 2021 Економіка, Життя
Share Button
Фото Віталій Кличко
Представники парламенту й уряду прийняли спільне рішення не підвищувати тарифи на опалення і гарячу воду до кінця опалювального сезону на всій території України.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Телеграм-каналі.

“Такої домовленості досягли під час урядової наради, ініційованої Асоціацією міст України, за участі прем»єр-міністра Дениса Шмигаля, мерів: Києва, Маріуполя – Вадима Бойченка, Кропивницького – Андрія Райковича, Вінниці – Сергія Моргунова, Кривого Рогу – Костянтина Павлова та першого заступника міського голови Харкова – Олександра Новака. В нараді також взяли участь представники НАК «Нафтогаз України», Офісу Президента України та депутати Верховної ради.

Нам вдалося досягти розуміння з центральною владою щодо необхідних кроків для недопущення кризи в системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів”, – зазначено в повідомленні.

Крім того, Кличко зауважив, що у понеділок має бути підписаний Меморандум між урядом, АМУ та представниками парламенту про алгоритм виведення сфери теплопостачання з кризової ситуації, спричиненої коливанням ціни на газ  в Україні. Зокрема, – першочергових кроків щодо врегулювання питання різниці в тарифах на тепло, а також компенсації збитків підприємствам теплопостачання.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі