В Україні планують легалізувати приватних детективів

17 лютого 2021 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
За прийняття законопроєкту № 3010 про легалізацію приватних детективів за основу проголосували 334 депутати за мінімально необхідних 226.

Про це стало відомо із трансляції засідання ВР.

Законопроєктом пропонується законодавче врегулювання здійснення приватної детективної діяльності як одного зі шляхів забезпечення конституційних гарантій людини і громадянина, суб’єктів господарювання приватного права на захист своїх законних прав та інтересів.

Законопроєктом пропонується визначити сферу приватної детективної діяльності, в тому числі види детективних послуг суб’єктів їхнього надання, кваліфікаційні вимоги до приватних детективів, основні права й обов’язки суб’єктів приватної детективної діяльності, зокрема, правові механізми захисту інтересів замовників детективних послуг, обов’язки суб’єкта приватної детективної діяльності щодо обліку наданих детективних послуг, зберігання конфіденційної інформації, захисту персональних даних, отриманих у процесі надання детективних послуг, державний та громадський контроль за приватною детективною діяльністю.

Варто зазначити, що зараз у нашій державі цей вид послуг на законодавчому рівні досі не визначений. При цьому детективна діяльність зазначена у КВЕД – 2010 як один з видів господарської діяльності.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі