В Україні розслідують фінансові махінації “партії Шарія”

19 червня 2021 Кримінал, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Проти блогера Анатолія Шарія відкрили кримінальні справи за відмивання доходів, ухилення від сплати податків та махінації у фінансуванні «Партії Шарія».

Про це у Telegram повідомив нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко з посиланням на відповідь правоохоронців на депутатські звернення щодо законності набуття у власності нерухомості, де зараз проживає Шарій.

Офіс Генпрокурора повідомив, що з цього приводу уже ведеться розслідування Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України.

«Встановлено, що ГУ слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 2.06.2020 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1. ст.205-1, ч.2 ст. 209, ч.3 ст.212 КК України», – йдеться у листі генпрокуратури.

Водночас Національне агентство з запобігання корупції відповіло, що за результатами аналізу звіту партії встановили подання завідомо неправдивих даних і невідповідність сум доходів осіб, що фінансували партію, розмірам внеску. Всі матеріали НАЗК передало Нацполіції та фіскалам.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі