В Україні таємно діють групи ЦРУ – NYT

27 червня 2022, 04:00 Політика
Share Button
Фото ілюстративне
Російське керівництво про це знає.

Американське видання New York Times повідомляє, що певна частина військових союзників проводить певні таємні операції на території України.

Значна частина цієї роботи відбувається за межами України, наприклад, на базах у Німеччині, Франції та Великобританії. Але навіть оскільки адміністрація Байдена заявила, що не введе американські війська в Україну, як говорять нинішні і колишні американські чиновники, певні групи ЦРУ таємно діють в Україні.

За інформацією джерела, здебільшого в столиці – в Києві, направляючи більшу частину величезної кількості розвідувальних даних, якими оперують Сполучені Штати з українськими силами.

Також американський портал повідомляє, що водночас з ЦРУ в Україні також працюють кілька десятків спецназівців з інших країн НАТО, зокрема з Великобританії, Франції, Канади та Литви.

Сполучені Штати відкликали власних 150 військових інструкторів до початку війни в лютому, але керівництво союзників продовжило навчати та консультувати українські війська, а також забезпечувати наземний канал для поставок зброї та іншої допомоги.

При цьому джерело наголошує, що американські чиновники усвідомлюють, що росія знає про присутність сторонніх сил та агентів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі