В Україні успішно випробували новий реактивний снаряд “Тайфун-1”. Відео

29 липня 2021 Армія, Відео, Життя
Share Button
Скріншот із відео
Боєприпас калібру 122 мм розроблено для модернізованої системи залпового вогню БМ-21У "Верба".

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Боєприпас від ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля” розроблено для модернізованої системи залпового вогню БМ-21У “Верба”.

“Результати випробувань “Тайфун-1” будуть використані в ході розробки реактивного снаряду калібру 220 мм “Тайфун-2” для модернізованої системи залпового вогню “Буревій”, – сказав міністр оборони Андрій Таран.

За його словами, КБ “Південне” також з успішним результатом провело державні (льотні) випробування відремонтованих ракет для тактичного ракетного комплексу “Точка-У”.

Таран розповів, що під час дослідного ремонту вони були додатково оснащені системою аварійного припинення польоту та системою телеметричного контролю.

Міністр наголосив, що ремонт ракет для “Точки-У” дозволить відновити боєкомплект Збройних сил України для виконання завдань за призначенням.

Він додав, що нині на завершальному етапі державних випробувань перебуває створення високоточної ракети калібру 300 мм “Вільха-М” з покращеними характеристиками для модернізованих систем залпового вогню “Смерч”, розробленої ДП “Державне Київське конструкторське бюро “Луч”.

Таран зазначив, що у рамках програми підвищення обороноздатності, Міноборони закупить оперативно-тактичний ракетний комплекс “Сапсан”. Його виробником є ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі