В Україні вперше показали, як виробляють протитанкові ракети. Відео

12 жовтня 2021 Армія, Відео
Share Button
Протитанкова ракета РК-3 ПТРК «Корсар». Зображення: «Донбас.Реалії»
Державне підприємство Конструкторське бюро «ЛУЧ» показало процес виробництва вітчизняних протитанкових ракет.

Про це інформує Мілітарний.

У сюжеті проекту «Донбас.Реалії» під назвою «Полювання на бронетехніку: «Джавеліни» та українські протитанкові ракети проти техніки Росії» під час відвідин державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» та спілкування з Генеральним конструктором приємства Олегом Коростельовим, було вперше продемонстровано процес виробництва українських керованих протитанкових ракет комплексів «Корсар» та «Стугна-П».

Український легкий ПТРК «Корсар» призначений для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом.

Комплекс дозволяє боротись з танками, бронетранспортерами, швидкісними десантними катерами, гелікоптерами, безпілотниками а також уражами малорозмірні цілі типу довготривалих вогневих точок.

«Корсар» комплектується ракетами у транспортно-пускових контейнерах, він може використовуватись зі станка та без нього, коли стрільба ведеться з брустверу чи плеча.

КБ «ЛУЧ» вперше показало виробництво українських протитанкових ракет. Протитанкова ракета РК-3 ПТРК «Корсар». Зображення: «Донбас.Реалії»

Наведення ракети здійснюється по лазерному променю. Максимальна дальність стрільби ракетою, якою оснащується «Корсар», складає 2500 метрів.

ПТРК «Корсар» може використовувати ракети з уламково-фугасною бойовою частиною – РК-3ОФ та тандемно-кумулятивною бойовою частиною – РК-3К.

Процес складання керованої протитанкової ракети. Зображення: «Донбас.Реалії»

Процес складання керованої протитанкової ракети. Зображення: «Донбас.Реалії»

Зображення: «Донбас.Реалії»

Зображення: «Донбас.Реалії»

Зображення: «Донбас.Реалії»

Зображення: «Донбас.Реалії»

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі