В Україні виготовили першу партію екологічного скотчу

06 лютого 2021 Життя
Share Button
екоскотч
Зміївська паперова фабрика за ідеєю харківського видавництва «Ранок» першою в Україні виготовила екологічний скотч.

Про це пише seeds.org.ua.

«Ми друкуємо книжки на папері з вторсировини, який виробляє фабрика, а замовлення – це більше 100 тисяч посилок на рік – змушені запаковувати за допомогою скотчу, і таке пакування вже неможливо переробити, бо скотч прилипає до обгортки. Тому пригадалося, як колись усі заклеювали на зиму вікна паперовими стрічками, намащені крохмалем, і подумав, чи можна таке зробити промисловим методом. І от інженери та хіміки трішки «почаклували» з синтезованим крохмалем», – повідомляє автор ідеї Віктор Круглов.

За його словами, виготовлений екоскотч повністю розкладається природнім способом менш ніж за пів року.

Єдина складність – такий скотч треба перед наклеюванням змочити звичайною водою. «Ми зараз розробляємо устаткування, яке дозволить швидко зволожувати стрічку і швидко пакувати посилки. Перший ручний пристрій ми вже маємо», – зазначив Круглов.

«Є чудовий відгук, попит на таку продукцію, дуже приємно, що кількість соціально відповідальних компаній, які турбуються про екологію, зростає. Тому ми сподіваємося, що випуск екоскотчу на Зміївській фабриці стане масовим – не лише для нашого видавництва, а й для інших замовників», – резюмував Круглов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі