В Україні виявили бізнес ще одного наближеного до кремля російського олігарха

17 травня 2022, 21:28
Share Button
Андрєй Молчанов
Українське підприємство виготовляє будівельні матеріали. Отриманий прибуток у формі дивідендів та роялті спрямовували до «материнської компанії» з рф.

Державне бюро розслідувань провело обшуки на підприємстві, яке входить до групи ЛРС російського олігарха Андрєя Молчанова. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зокрема, з отриманих грошей з української сторони сплачувалися податки та збори до бюджету росії. Відповідно, фінансувався силовий блок та оборонно-промисловий комплекс рф під час агресії проти України. 

Андрєй Молчанов є колишнім членом ради федерації росії. Він наближений до окупаційної влади та сплачує великі податки до бюджету рф. За версією Forbes, у 2021 році він був на 101 місці серед 200 найбагатших людей росії зі статками 1,2 мільярда доларів.

Наразі триває досудове слідство за ч. 4 ст. 110-2 («Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України») та ч. 3 ст. 436-2 («Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників») Кримінального кодексу.

Як писало «Діло», «“Моршинська”, якою володіє російський олігарх Фрідман, має бути націоналізована».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі