В Україні з понеділка очікуються хуртовини та сильний мороз

08 лютого 2021 Життя
Share Button
Фото: Іван Магей
Наступного тижня, 8-14 лютого, в Україні вируватиме справжня зима – зі снігом, хуртовинами, сильним вітром, лютими морозами. Посеред тижня буде відлига, а ближче до вихідних знову будуть сильні морози.

У західних, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях 8 лютого значний сніг. Пориви вітру 15-20 м/с. Хуртовини, снігові замети, (приріст снігу 20-30 см, у Рівненській, Волинській, Львівській областях 30-40 см). На Закарпатті, вдень і на Прикарпатті та у південних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (перший рівень небезпечності – жовтий). Про це пише ТСН.

Температура вночі 10-15 градусів, у Чернігівській та Сумській областях 17-22 градуси морозу. Вдень 2-7 градусів, у північній частині до 10 градусів морозу. У південних областях та на Прикарпатті вночі 5-10 градусів морозу, вдень 1-6 градусів тепла. На Закарпатті та півдні Одеської області вночі 0-5 градусів тепла, вдень 7-12 градусів тепла. Такий прогноз Українського гідрометцентру.

9-10 лютого опади будуть переважно в північних та східних областях: у Чернігівській, Сумській, Полтавській – сніг, у Харківській та Луганській – сніг, сніг з дощем.

Морози будуть помірними і навіть часом лагіднішими, аж до потепління, зазначила синопткиня Наталка Діденко. У північних регіонах уночі до 10-12 градусів морозу, а в Криму – до 8-10 градусів тепла. Удень у західних, північних та центральних областях очікується 1-7 градусів морозу, а в південних та східних регіонах – 1-9 градусів тепла, в Криму – до 12-14 градусів тепла. У середу похолодає на кілька градусів.

11-12 лютого черговий циклон принесе чергове ускладнення погоди зі снігопадами та дощами. Найбільші опади – у західних та північних областях.

Температура вночі: на Півдні 0-5 градусів тепла, на Сході 1-7 градусів морозу, на Заході, у Центрі – до 4-14 градусів морозу, на Півночі – до 12-17 градусів морозу. Удень температура становитиме від 5-7 градусів тепла в Криму до 10-14 градусів морозу на Заході, Півночі та в Центрі.

Ближче до наступних вихідних Україну знову накриє хвиля серйозних морозів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі