В Україні з’явилася інтерактивна сторінка нового адміністративно-територіального устрою

21 листопада 2020
Share Button
Фото ілюстративне
Про це повідомили на сайті Державної служби України з питань праці.

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України, на порталі «Децентралізація» з’явилася інтерактивна сторінка нового адміністративно-територіального устрою https://atu.decentralization.gov.ua/, на якій зібрані основні дані про нові адміністративно-територіальні одиниці – територіальні громади та райони у різних форматах.

Фото: Державна служба України з питань праці

«Інтерактивна сторінка нового адміністративно-територіального устрою з набором даних для вільного завантаження, користування та розповсюдження – чергове підтвердження того, що ми зацікавлені у прозорості і максимальному поширенні знань про ті зміни, які відбулися і ще відбудуться в країні завдяки децентралізації», – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Щоб швидко знайти ту чи іншу територіальну громаду, можна скористатися інтерактивною мапою. Загальні характеристики нового АТУ країни в цілому і кожної області окремо є у розділі «Атлас». У розділі «Межі АТУ» для вільного завантаження розміщені полігональні шари геопросторових даних меж областей, районів та територіальних громад. Найближчим часом ця сторінка поповниться даними про нові коди одиниць адміністративно-територіального устрою (КОАТУУ), детальною інформацією про склад нових районів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі