В Україні з’явиться сучасний автобан європейського рівня

11 березня 2021 АвтоДіло
Share Button
Ілюстративне фото
В Україні з'явиться сучасний концесійний автобан європейського рівня. 11 березня, "Укравтодор" підписав меморандум, який стане першим кроком до будівництва дороги Краковець-Броди-Рівне.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

“Першому концесійному автобану в Україні бути! За 30 років незалежності не було збудовано жодного автобану європейського рівня. І це один із багатьох економічних злочинів проти нашої держави та всіх українців”, – заявив він.

За словами прем’єр-міністра, будівництво дороги відбуватиметься за програмою “Велике будівництво”.

“Вже за кілька років можна буде дістатися з Києва до Львова, або до країн Європейського Союзу сучасним автобаном європейського рівня. Дорога буде збудована в межах державно-приватного партнерства після відкритого конкурсу”, – розповів Шмигаль.

Він зазначив, що вже цього року “Укравтодор” проведе міжнародний тендер для будівництва ділянки Північного обходу м. Львів.

“Для того, аби все було прозоро, тендер відбудеться відповідно до правил і принципів МФО в межах співробітництва з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком. Дорога Краковець-Броди-Рівне – це один із перших концесійних автобанів, які будуть побудовані в найближчі роки”, – резюмував Денис Шмигаль.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі