В Україні за останні два місяці реалізовано 1,37 млн кубометрів деревини на 4 млрд грн

19 жовтня 2021 Економіка
Share Button
Ілюстративне фото
Підсумки перших місяців із моменту набрання чинності змін у законодавстві, за яким встановлено нові високі стандарти торгівлі необробленою деревиною на товарних біржах, свідчать про активне формування прозорих ринкових механізмів та задають напрямок стабільної роботи.

Про це інформує Державне агентство лісових ресурсів України у Фейсбуці.

На сьогодні торги необробленою деревиною здійснює Українська енергетична біржа, де від початку серпня проведено близько півтисячі торгів. За період з 1.08.2021 по 30.09.2021 реалізовано 1,37 млн куб. м на суму 4,01 млрд грн з ПДВ.

За результатами трьох місяців функціонування ринку за новими правилами, держава отримала додатковий дохід на 927,5 млн грн (з ПДВ) більше відносно виставленої на торги початкової вартості необробленої деревини.

“Негативні практики у роботі електронних майданчиків на організованому ринку на сьогодні вже неможливі. Ретельний нагляд з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також Державного агентства лісових ресурсів України є запорукою прозорого та об’єктивного ціноутворення і доступу до інформації”, – зазначають у агентстві.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі