В Україні запустили інформаційну кампанію про водопостачання Криму

31 липня 2021 Життя
Share Button
Проблема води завжди була актуальною в Криму. Раніше, до 2014 року, частина потреб півострова покривалися за рахунок Північно-Кримського каналу з материкової України.

20 лютого 2014 року Російська Федерація здійснила акт агресії проти України. Згідно з міжнародним гуманітарним правом держава-агресор зобов’язана нести відповідальність за цивільне населення, яке залишилося в окупованому Криму. Саме тому Україна перекрила Північно-Кримський канал.

Кампанія під назвою «Ні краплі окупанту» потрібна для того, щоб «поінформувати міжнародну спільноту про те, що відбувається в Криму і запобігти можливим наслідкам”, — повідомляють на Фейсбук-сторінці Кримськотатарського Ресурсного Центру.

«Тема дефіциту води загострилася в 2020 році. Окупаційна влада продовжує активно популяризувати цю «проблему», роблячи різні заяви. Уже кілька разів Росія звинувачувала в нестачі води саме Україну і закликала міжнародну спільноту звернути увагу на «антигуманні дії» Києва з перекриття подачі води в окупований Крим», – зазначають у КРЦ.

Як зазначається, російська мілітаризація півострова при цьому триває, що, на думку правозахисників, безпосередньо впливає на забезпечення населення Криму водою.

У КРЦ планують інформувати про те, «кому дійсно не вистачає води та хто в цьому винен».

Проєкт створений, щоб проінформувати міжнародне співтовариство і громадськість про те, що відбувається в Криму та попередити про можливі наслідки.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі