В Україні засудили інтернет-агітаторку, яка публікувала заклики до міжнаціональної ворожнечі

15 липня 2020 Кримінал
Share Button
Ілюстративне фото
Інтернет-агітаторка з Коростишева яка публікувала заклики до міжнаціональної ворожнечі та захоплення влади отримала рік умовно.

Про це 15 липня повідомила пресслужба управління Служби безпеки України в Житомирській області.

«Коростишівський районний суд засудив місцеву інтернет-агітаторку, яку СБУ викрила на пропаганді насильницької зміни державної влади і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.
Слідчі української спецслужби встановили, що публічні деструктивні дописи поширювала мешканка Коростишева.

Свої заклики вона розміщувала на персональній сторінці в одній із соціальних мереж Рішенням суду фігурантку визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні СБУ.

Правоохоронці додають, що наразі акаунт інтернет-пропагандистки заблоковано, а протиправні звернення – видалено.

У матеріалах суду наводиться інформація про 14 публікацій, розміщених у період з 28 листопада 2019 по 20 січня 2020 в Livejournal та Facebook, зокрема, про текст під назвою «Вирішення жидівського питання в Україні», а також публічні заклики, направлені на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади в Україні, розпалювання національної ворожнечі, які починаються зі слів «Все треба робити по регіонах…», «У випадку повстання буде як завжди…», «Роздумую над тим, що можна зробити з жидами…».

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі