В Україні змінять процедуру перереєстрації автомобіля

06 лютого 2021 АвтоДіло
Share Button
Ілюстративне фото
Міністерство внутрішніх справ запланували внести кардинальні зміни до порядку отримання посвідчення водія, підготовки водіїв та реєстрації транспортних засобів.

Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

Так, проєкт акта передбачає можливість укладення договору купівлі-продажу автомобіля (надання послуги з перереєстрації транспортного засобу) в електронному вигляді з використанням сервісу “Електронний кабінет водія” без особистої присутності в такому органі суб’єкта отримання послуги.

За допомогою онлайн-сервісу можна зробити таке:

  • замовити обмін та відновлення посвідчення водія;
  • перевірити авто за VIN-кодом;
  • сплатити штрафи;
  • верифікувати дані;
  • призначити Належного користувача.

Окрім того, термін між теоретичним і практичним іспитами в територіальному сервісному центрі МВС збільшиться з трьох місяців до двох років.

У посвідченні водія в разі складання практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач проставлятимуть відповідну відмітку. Норми, що регулюють відносини в частині подання відповідних документів для підтвердження навичок керування транспортними засобами, будуть виключені.

Постанова передбачає надання можливості особам, що проживають у віддалених населених пунктах, де відсутні територіальні сервісні центри МВС, здійснити обмін національного посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія в мобільних сервісних центрах МВС (спеціально облаштовані транспортні засоби).

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі