В Україні змінили порядок надання житлових субсидій

01 травня 2021, 18:27 Економіка
Share Button
Фото: ілюстративне
Згідно з постановою Кабінету Міністрів з 1 травня перепризначення субсидій на наступний період відбуватиметься за новим порядком.

Про це йдеться у постанові Кабміну, пише Прямий.

Згідно з документом, у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення й надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Зазначимо, що проєкт акту пропонує також переглянути  підходи до врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо.

Крім того, пропонується скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається та посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі