В українському законодавстві Росія буде чітко визначена країною-агресором – Резніков

22 січня 2021 Життя, Політика
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Віце-прем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявляє, що у проекті закону про державну політику перехідного періоду відмовилися від використання поняття "колаборант".

Про це розповів віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков під час зустрічі з журналістами.

“Ми для себе ухвалили рішення відмовитися від слова “колаборант”. Я сам спочатку використовував його у своїх публічних інтерв’ю і навіть говорив, що ми маємо ухвалити законодавство про колаборантів. Але коли ми почали вивчати міжнародний досвід, зокрема історичний, то ми побачили, що колаборація має дуже спірне значення і негативну конотацію у ставленні до всіх, і під колаборацію можуть потрапити з великою ймовірністю нормальні люди, заручники”, – сказав Резніков журналістам у п’ятницю.

Зазначається, що пропонується в цьому законі відверто сказати, що держава-агресор, стосовно окупованого Криму, Севастополя та окремих районів Донбасу – є Російська Федерація.

Він підкреслив, що територія Криму та частина Донбасу окуповані, а не анексовані, що є дуже важливим міжнародним аспектом. Крім того, міністр уточнив, що готується глосарій, аби не було плутанини, і де чітко буде вказано, що Російська Федерація є державою-агресором.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі