В Україну повернули ще одну родину, яка перебувала на території Сирії

16 червня 2021 Життя
Share Button
Фото ОП
Успішно проведена чергова операція з повернення в Україну ще однієї родини, яка перебувала в таборах закритого типу на території північно-східної Сирії.

Про це повідомляє Офіс президента України.

Літак із евакуйованою жінкою та сімома дітьми зустріли в ніч з 15 на 16 червня в аеропорту “Київ” (Жуляни) заступник керівника Офісу президента Роман Машовець, міністр оборони Андрій Таран та перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Звільнена громадянка України зазначила, що дуже рада повернутися додому, і подякувала всім, хто сприяв цьому.

Машовець наголосив, що ,”президент безпосередньо координував процес” і “мобілізував можливості наших спецслужб, дипломатичного корпусу, розвідувальних органів, а також друзів України за кордоном” – так вдалося повернути додому ще одну родину.

Він додав, що за дорученням Володимира Зеленського звільненим буде надано необхідне медичне обслуговування, а держава зробить усе, щоб допомогти родині повернутися до нормального життя в Україні.

Заступник керівника ОП сподівається, що це не останнє звільнення українських громадян із сирійських таборів.

“Україна своїх не кидає”, – запевнив міністр оборони.

Таран нагадав, що напередодні Нового року в Україну з Сирії було повернуто двох жінок та сімох дітей, які також перебували у складних умовах.

Перший заступник голови МЗС Еміне Джапарова зазначила, що з таборів у Сирії звільнено вже 15 співвітчизників.

“Вірю, що разом з компетентними органами ми відпрацюємо повернення всіх інших наших громадян з таборів для біженців”, – сказала вона.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі