В Україну прибув літак з евакуйованими людьми з Афганістану

23 вересня 2021 Життя
Share Button
Фото з Фейсбуку
Наразі до України прилетіло 96 осіб. Серед них є громадяни України, є особи з посвідченням на постійне місце проживання в Україні, а також члени їхніх родин.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив завідувач з питань релігій, забезпечення права громадян на свободу світогляду і віросповідання Секретаріату Кабінету Міністрів України Андрій Юраш.

“Україна – держава, яка не просто доводить, що є наднадійним партнером цивілізованого світу, але й показує приклад, що це таке – виконувати свої міжнародні обіцянки та робити жести, які навіть виходять поза межі її формальних обов’язків. Кілька хвилин тому у Борисполі приземлився український військовий літак, який до Києва доставив ще одну групу біженців з Афганістану. Раніше Україна вже врятувала близько 700 громадян України та більше десятка інших держав, яким під владою талібів загрожувала реальна небезпека. І ось рейс з Кабулу доставив наступну групу біженців – майже 100 осіб. Серед них – вісімнадцять студентів та членів їхніх родин, яких було врятовано Україною на прохання Апостольської Столиці – зокрема реагуючи на персональне прохання Папи Франциска, переданого українській стороні особисто Державним Секретарем Кардиналом П’єтро Пароліном”, – написав він.

Як писало Діло, з Афганістану вилетів цивільний літак з сотнею евакуйованих українців.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі