Роман Онишкевич

Роман Онишкевич

журналіст

В України ще є хороші шанси завоювати золоті медалі Олімпійських ігор-2020

Share Button
Не поспішайте нас ховати! Нам ще просто не починало щастити, а без фарту у протистоянні плюс-мінус рівних суперників вигравати дуже важко. Такі от перші роздуми після нинішнього олімпійського дня. Але чи насправді все так зле?

Як, певно, і всі, маю непевні відчуття від бронзи плавця Михайла Романчука. Але, якби перед початком олімпіади вищі сили запропонували мені стати чарівником і нашаманити Михайлові бронзу на 800 метрів при прогнозованій боротьбі за золото на його коронній півторачці, я б нашаманив не вагаючись. Тобто все треба розцінювати у контексті. А апетит, що приходить під час їжі, не завжди корисний для шлунка. Принагідно, респект за гарну боротьбу Сергію Фролову, який у тому ж фіналі посів 6 місце. Отож, перестаємо себе марудити і вже завтра вболіваємо за хлопців у кваліфікаціях запливу на 1500 метрів вільним стилем.

Гірше зі Світоліною. У неї другого шансу на золото не буде. Але частково за нинішню кустурбату півфінальну гру з чешкою вона зможе реабілітуватися у суботу в матчі за бронзу із казашкою Рибакіною. Детальніше про це – завтра.

З позитивчиків дня – добротний виступ у кваліфікації пістолетної стрільби на 25 метрів нашої Олени Костевич. Завтра вранці вона мала би боротися за медаль.

Гріх не звернути увагу на добрий старт головної нашої боксерської надії Олександра Хижняка, який при всьому Токіо відгаратав японця. Тепер аби гарантувати хоч якусь медаль у чвертьфіналі Сашко має повторити екзекуцію – тепер з домініканським боксером. Але маємо підстави сподіватися на щось більше, ніж на «хоч якусь медаль».

А що ж чекати уже завтра? Гарантованого не світить нічого, однак є кілька робочих медальних варіантів. Крім згаданої Костевич, є сенс повболівати за чоловічий квартет у командних змаганнях шаблістів. Враховуючи силу французів та італійців розраховувати на золото якось нескромно. Але за медаль чіплятися можна, а для того уже в чвертьфіналі потрібно перемагати китайців. Реально, враховуючи добру форму нашого лідера Ігоря Рейзліна, який уже має токійську бронзу в індивідуалці.

А ще завтра – чвертьфінал боксерського поєдинку в напівсередній категорії, де виступатиме наша Анна Лисенко. Перемога гарантує медаль, але ж і суперниця в Ані – хай Бог милує: чемпіонка світу з Туреччини Сюрменелі. У будь-якому разі буде цікаво.

Традиційно згадую дзюдоїстів. Завтра за нагороди битимуться Ліза Каланіна та Яків Хаммо. Не скажу, що надто вірю в успіх, але, нагадую, що нам на цій олімпіаді добрих «нежданчиків» ще не прилітало. Тому мало що.

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі