Вакансія мрії: норвезька компанія готова платити 8 тисяч євро людині, яка знається на мемах із тюленями

29 жовтня 2020 Життя, Світ
Share Button
Фото - ілюстративне
Компанія Opera Software відкрила тимчасову вакансію Personal Browser — “людини, чиїм обов’язком буде лазити в Інтернеті”

Вакансія заявлена на офіційній сторінці компанії, пише ТСН

“Для цієї важливої ролі ми шукаємо людину, яка любить дурні меми, дивиться відео та меми з маленькими тюленями, вивчає конспірологічні теорії і любить розмовляти сама з собою”, — пишуть у оголошенні.

За два тижні роботи взимку 2020/2021 року в Opera обіцяють заплатити 8 тисяч євро: “Це найлегші гроші, які ви заробите. І ви можете це зробити з будь-якої точки світу”.

Що потрібно для такої роботи? Майбутній працівник повинен любити Інтернет, знати, що таке браузер, любити спілкуватися з самим собою, мати комп’ютер і стабільний Інтернет, бути старшим від 18 і володіти англійською.

Щоб податися на вакансію, потрібно зняти короткий ролик (15-60 секунд) про свій найбільш вдалий досвід пошуку в Інтернеті й завантажити його в свої соцмережі (Facebook, Instagram, TikTok або YouTube) з тегом #operapersonalbrowser. Дедлайн — 13 листопада. Після цього Opera вибере найкращих та зв’яжеться з ними для виконання другого завдання.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі