ВАКС арештував частину нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок”

24 лютого 2021 Кримінал
Share Button
Фото НАБУ
За клопотанням прокурорів САП Офісу Генерального прокурора та детективів НАБУ Вищим антикорупційним судом накладено арешт на частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок».

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Відповідно до ухвали суду заборонено розпорядження, відчуження та користування об’єктами та лінійними ділянками, які розташовані на території Житомирської, Рівненської, Львівської, Закарпатської областей та які безпосередньо задіяні у забезпеченні виробничої діяльності згаданого нафтопродуктопроводу.

Вказане майно передається в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). До визначення управителя цим майном із боку АРМА воно перебуватиме на відповідальному зберіганні АТ «Уктранснафта».

Детективам вдалося не тільки зібрати докази незаконного заволодіння трубопроводом, але й детально вивчити можливість повернення його державі. Для цього, в тому числі, неодноразово проводилися наради з представниками Офісу Генерального прокурора, Міністерства юстиції України, Фонду державного майна України.

У СБУ зазначили , що вибуття нафтопроводу з державної власності ставить під загрозу функціонування об’єктів важливого господарського значення. Нафтопровід пов’язують з кумом Путіна членом ОПЗЖ Віктором Медведчуком, який у лютому потрапив під санкції РНБО. В ОПЗЖ зв’язок із нафтопроводом заперечують.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі