ВАКС наклав арешт на майно брата Вовка

14 квітня 2021 Кримінал
Share Button
Ілюстративне фото
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у підбуренні до дачі хабара судді ОАСКу.

Таке рішення 12 квітня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Суддя наклав арешт на дві квартири, недобудований будинок, нежилі приміщення, земельну ділянку та автомобіль Зонтова. Вказане рішення може бути оскаржене до апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

За версією слідства, адвокати Юрій Донець і Зонтов вступили у змову з метою підбурення до дачі 100 тисяч доларів хабара ліквідатора страхової компанії «АКС Кепітал» Сергія Коваленка. Ці кошти нібито мали передати судді Окружного адмінсуду Києва за задоволення позову цієї страхової компанії до податкової Києва, в якому просили скасувати податкове повідомлення. Кошти Коваленко передав двома траншами: 25 березня – 10 тисяч доларів, а 6 квітня решту суми в 90 тис. дол.

Як стверджував прокурор САП у суді, 20 тис. дол. неправомірної вигоди віднайшли у підозрюваного Донця, а 80 тис. дол. – у брата голови ОАСК Зонтова. Він також повідомив, що усі деталі передачі хабара та перебігу судової справи «АКС Кепітал» підозрювані обговорювали в листуваннях, які знайшли детективи НАБУ, та в розмовах, зафіксованих негласними слідчими (розшуковими) діями. Також у Зонтова знайшли флешку з проектом судового рішення про задоволення позову страхової компанії «АКС Кепітал».

Як писало Діло, ВАКС відправив під варту брата судді Вовка.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі